Doplňky

Co je chlorella a co se o ní vyplatí vědět?

Chlorella je jednostupňový sladkovodní druh, který si získal oblibu pro své výživové hodnoty a příznivé účinky na lidský organismus. Daddy zelená řasa obsahuje mnoho živin a ubytování k udržení zdraví a vitality. V tomto článku se podíváme na to, co chlorella zač jí, jaké má vlastnosti a jak působí na náš organismus.

Čím se chlorella živí a jaké je její využití?

Chlorella je mikroskopická sladkovodní odrůda, která je bohatá na vitamíny, jako jsou bílkoviny, vitamíny, minerály, vitamíny a chlorofyl. Má také spoustu antioxidantů, které pomáhají eliminovat volné radikály na pozadí a chrání naše buňky před poškozením. Díky své schopnosti fotosyntézy dokáže chlorella přeměňovat sluneční energii na výživu.

Chlorella je také známá svými schopnostmi vázat na sebe těžké kovy a toxiny v našich očích a pomáhat při jejich odstraňování. Díky své detoxikační schopnosti se chlorella často používá při očistných kúrách a podporuje zdravou jaterní tkáň.

Výživové hodnoty chlorelly

Chlorella je bohatým zdrojem bílkovin, které jsou důležité pro vegetariány a vegany, proto obsahuje všechny esenciální aminocyseliny. Jedna porce chlorelly může obsahovat až 60 % bílkovin. Bílkoviny jsou základní stavební jednotkou našeho těla a podporují růst a regeneraci tkání.

Chlorella obsahuje také mnoho dlouhotrvajících vitamínů, například vitamín B12, který je nezbytný pro efektivní fungování nervového systému, a vitamín C, který posiluje imunitní systém a podporuje tvorbu kolagenu. Dále obsažené vitamíny patří například vitamíny A, E a K.

Minerály jsou také důležitou součástí chlorelly. Pozoruje železo, které je zbytečné pro tvorbu červených krvinek a přítomnost kyslíku v pozadí. Dále hledá vápník, který je klíčem ke zdravým kostem, a hořčík, který podporuje účinnou činnost srdce a nervové soustavy.

Podpora detoxikace

Chlorella má silnou detoxikační sílu, protože pomáhá odstraňovat toxiny a hodně moči z našeho mléka. Jem schopný vázat se toxiny, jak jsou pesticidy a rtuť, a poskytovat ich vylučování z těla. Toxiny se mohou hromadit v našem pozadí z různých pramenů, jako jsou nepříjemná jídla, jednoduchá a stresová. Správná konzumace chlorelly může podpořit naši detoxikační schopnost a zlepšit celkové zdraví.

Posílení imunitního systému

Chlorella má imunomodulační sílu, o které je známo, že pomáhá posilovat imunitní systém a zlepšovat jeho funkce. Pozoruje listy jako polysacharidy, beta-glukany a interferon, které podporují tvorbu imunitních buněk a zvyšují imunitu vůči infekcím a nemocem. Poskytnutá konzumace chlorelly může pak i naše schopnost bojovat proti nemocem.

Podpora trávení a zažívání

Chlorella má přirozenou vlákninu, která pomáhá podporovat zdraví hlavního města. Pro bakterie je prospěšný jako prebiotikum, které podporuje růst zdravých bakterií v prostředí a zlepšuje mikroflóru. Může to být vést k lepšímu vstřebávání živin a prevenci zažívacích problémů, protože onemocní a zkoušejí.

Vidíte, že chlorella je výsledkem doplnění stravy o mnoho rostlin proliferujících organismus. Je bohatý na vitalitu, podporuje detoxikaci, posiluje imunitní systém a zlepšuje trávení. Pokud chcete přidat chlorellu do svého jídelníčku, udělejte z ní dlouhý kvalitní výrobek a dodržujte doporučené dávkování. Před zahájením užívání chlorelly je také vhodné poradit se s odborníkem, postarat se o ty, kteří trpí nějakým zdravotním stavem nebo užívají drogy.